به گزارش دبیرخانه برگزاری لکوکاپ هماهنگ استانی اسامی نفرات برتر در رشته های برگزار شده به تفکیک هر ناحیه به شرح زیر می باشد:
لیگ لکوروبو پارک نوری
ناحیه 1: استان خوزستان
رتبه اول: نیما نظریان از شهر اهواز
رتبه دوم: امین ساران از شهر اهواز
رتبه سوم: آروین میثاقی از شهر اهواز
لیگ لکوروبو آتش نشان
ناحیه 1: استان قزوین
رتبه اول: سید امیرحسین حسینی از شهر محمدیه
رتبه دوم: محمدطاها طالبی از شهر محمدیه
رتبه سوم: محمدطاها نیک رفتار از شهر قزوین
ناحیه 2: استان مرکزی و سمنان
رتبه اول: زینب توکلی از شهر اراک
رتبه دوم: یاسین صباغی از شهر اراک
رتبه سوم: محمدطاها سابلاغی از شهر اراک
لیگ لکوروبو جنگجوی ابتدایی
ناحیه 1: استان سمنان و خراسان رضوی
رتبه اول: امیرحسین شریفی از شهر سمنان
رتبه دوم: امیرعلی ملک جعفریان از شهر سمنان
رتبه سوم: محمد رایان رستگار مقدم از شهر مشهد
لیگ لکوروبو فوتبال مقدماتی
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: آرتین قربانی نژاد از شهر قائمشهر
رتبه دوم: ضحا عباسی از شهر آمل
رتبه سوم: یونس سلیمی از شهر آمل
ناحیه 2: استان قزوین
رتبه اول: کیان آقامیربها از شهر قزوین
رتبه دوم: احسان عسگری از شهر اسفرورین
رتبه سوم: یاسین یعقوبی از شهر قزوین
ناحیه 3: استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان
رتبه اول: پارسا مقدسی از شهر مشهد
رتبه دوم: سهیل داودی چیتگر از شهر مشهد
رتبه سوم: یاسین علیمرادی از شهر مشهد
ناحیه 4: استان هرمزگان، فارس، تهران و کهگیلویه و بویراحمد
رتبه اول: سبحان جاودان از شهر بندرعباس
رتبه دوم: امیرمحمد مصلحی از شهر بندرعباس
رتبه سوم:امیرعلی چشمه مهتاب از شهر صدرا
لیگ لکوروبو فوتبال پیشرفته
ناحیه 1: استان هرمزگان
رتبه اول: حسام الدین بدیعیان پور از شهر بندرعباس
رتبه دوم: محمدصادق محمدی از شهر بندرعباس
رتبه سوم: حسین شکری نیا از شهر بندرعباس
ناحیه 2: استان آذربایجان شرقی، گلستان، مازندران، فارس
رتبه اول: فرحان کریمی از شهر مرند
رتبه دوم: امیرعلی وطنی از شهر علی آباد
رتبه سوم: کامیار توکلی از شهر آمل
ناحیه 3: استان خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری
رتبه اول: محمدرضا خدادادگان از شهر مشهد
رتبه دوم: امیرمحمد فرخی استاد از شهر مشهد
رتبه سوم: متین ادبی از شهر مشهد
ناحیه 4: استان سمنان، کهگیلویه و بویر احمد، تهران و فزوین
رتبه اول: حسین اسماعیلی از شهر مجن
رتبه دوم: حمیرضا فاطمی پور از شهر دهدشت
رتبه سوم: رضا پرهیز از شهر دهدشت
لیگ لکوکیدز
ناحیه 1: استان فارس
رتبه اول: هلیا حقیقی از شهر داراب
رتبه دوم: سپهر شامحمدی از شهر داراب
رتبه سوم: تیدا سادات هنرمند پیشه شهر داراب
ناحیه 2: استان کهگیلویه و بویر احمد، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و البرز
رتبه اول: یاس پرور از شهر دهدشت
رتبه دوم: رونیکا حسینی الوند از شهر دهدشت
رتبه سوم: آراد هنرجو از شهر دهدشت
ناحیه 3: استان اصفهان، سمنان و قزوین
رتبه اول: مهدیار اخلاقی از شهر سمنان
رتبه دوم: امیر شعبانی از شهر قزوین
رتبه دوم: امیرمهدی خسروی از شهر نجف آباد
رتبه سوم: بنیامین قاسمی از شهر قزوین
لیگ لکوایفان
ناحیه 1: استان فارس، سمنان و آذربایجان شرقی
رتبه اول: مهتا لطفی از شهر اهر
رتبه دوم: آوا اردیبهشت از شهر داراب
رتبه سوم: کوشان ذوالفقاری عرب از شهر سمنان
لیگ لکوکیو 1
ناحیه 1: استان کرمانشاه و مازندران
رتبه اول: محمد قادری از شهر پاوه
رتبه دوم: حلما شیخ پور از شهر آمل
رتبه سوم: روژان یوسفی زاده از شهر پاوه
لیگ لکوکیو 2
ناحیه 1: استان آذربایجان شرقی، اصفهان و کرمانشاه
رتبه اول: ال آی اصیل میابی از شهر مرند
رتبه دوم: سبحان حاجی پور از شهر مرند
رتبه سوم: فاطمه زهرا حیدری از شهر نجف آباد
لیگ لکومجیک
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: طاها علیپور از شهر آمل
رتبه دوم: مریم فلاح از شهر آمل
رتبه سوم: رضا جعفری از شهر آمل
لیگ لکو سام 1
ناحیه 1: استان کهگیلویه و بویر احمد
رتبه اول: ارشک علیپور از شهر دهدشت
رتبه دوم: سارگل دوهنده از شهر دهدشت
رتبه سوم: فاطمه تیام احسانی نژاد از شهر دهدشت
لیگ لکو مس 1
ناحیه 1: استان مازندران، خوزستان و هرمزگان
رتبه اول: رادمهر شفیعی از شهر قائمشهر
رتبه دوم: حلما صلاحی کجور از شهر صلاح الدین کلا
رتبه سوم: زهرا پارسایی مهر از شهر صلاح الدین کلا
ناحیه 2: استان تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و آذربایجان غربی
رتبه اول: کارن اعتمادی از شهر طبس / آرامش صادقی از باغستان نهران
رتبه دوم: رونیکا ارباب پور از شهر مشهد / نازنین زهرا حسینی از باغستان تهران
رتبه سوم: آدرینا حیرانی از شهر باغستان
لیگ لکو مس 1 بزرگسال
ناحیه 1: استان مازندران
رتبه اول: طاها مصلحتی از شهر آمل
رتبه دوم: کارن فلاح از شهر آمل
رتبه سوم: هلما قاسمپور از شهر قائمشهر
ناحیه 2: استان تهران، البرز، خراسان رضوی، خراسان شمالی و فارس
رتبه اول: سدنا آقایی از شهر تایباد
رتبه دوم: فاطمه زهرا سلیمانی از شهر تایباد
رتبه سوم: طناز خوش روی در آبدی از شهر صدرا
ناحیه 3: استان هرمزگان
رتبه اول: آرسان بلند نظر از شهر بندرعباس
رتبه دوم: فاطمه حق پرست مارمی از شهر بندرعباس
رتبه سوم: سلدا علیزاده نخلی از شهر بندر عباس
رتبه سوم: آراد نوابی از شهر بندر عباس
ناحیه 4: استان آذربایجان شرقی، قزوین و خوزستان
رتبه اول: سید مهدی رزاقی طباطبایی از شهر گوگان
رتبه دوم: النا روحانی پاکنیت ممقانی از شهر ممقان
رتبه سوم: آرتا محمودپور ممقانی از شهر ممقان
لیگ لکو مس 2
ناحیه 1: استان گیلان و مازندران
رتبه اول: هومان راهمی گلسفید از شهر رودسر
رتبه دوم: سید ایلیا برازنده از شهر نور
رتبه سوم: بنیتا محمدی از شهر نور
ناحیه 2: استان لرستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و کهگیلویه و بویر احمد
رتبه اول: رها شریفی اصل از شهر الیگودرز
رتبه دوم: سپهر شهریاری فرد از شهر الیگودرز
رتبه سوم: امیرمهدی کرمی از شهر الیگودرز
ناحیه 3: استان آذربایجان شرقی، قزوین، تهران و البرز
رتبه اول: المان خدایاری از شهر مرند
رتبه دوم: امیرمحمد غفوری از شهر الوند
رتبه سوم: پرنیا کبیری منش از شهر ورامین
ناحیه 4: استان سمنان
رتبه اول: کسری عرب عامری از شهر سمنان
رتبه دوم: علی عجم از شهر مجن
رتبه سوم: یسنا اصغرزاده از شهر مجن
بدون دیدگاه